PiyasaCoin Hakkımızda

Uzun yıllardır bitcoin / ethereum madenciliği ve alım satım işleri ile uğraşmaktayız. Bu konu hakkındaki deneyimimiz sonucunda sektörde sağlam bir yer ve isim edindik. Uygun fiyatlar ile bitcoin ve ethereum alım satım işlemlerinizi en hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Alım satım işlemlerinin nasıl gerçekleştiğine dair bilgileri aşağıdaki üç adımlık anlatım ile öğrenebilirsiniz bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bitcoin Satmak / Almak

Almak veya Satmak istediğiniz Bitcoin, Ethereum ve Tüm Alt coinlerin miktarını müşteri temsilcimize sağ alt köşede bulunan canlı destek sistemi veya whatsapp mesaj üzerinden iletin müşteri temsilcimizden en uygun fiyatı alın.

Coin / Para Transferi

Müşteri temsilcimizden almış olduğunuz fiyat sizin için uygun ise, almak veya satış yapmak için müşteri temsilcisi tarafından size verilen cüzdan / hesap numarasına satışını veya alışını yapmak istediğiniz miktarı / tutarı transfer ediniz.

Alışverişi Tamamlama

Satış veya Alış yapmak için transfer ettiğiniz miktar / tutar müşteri temsilcisi tarafından onaylandığında banka hesabınıza / cüzdan hesabınıza 7/24 transfer yapılır. Alış yapmak için ise yaptığınız ödeme karşılığı coinler anında belirttiğiniz cüzdan hesabınıza transfer edilir.

PROFESYONEL EKİP

Profesyonel olarak 5 yıldır coin madenciliği ve satışı konusunda deneyimli ekibimiz ile tanışın.

Gelişmelerden haberdar ol

Bitcoin ve altcoinler hakkında tüm bilgileri almak için kaydol

* doldurulması zorunlu alan