Piyasa Coin Hakkımızda

Uzun yıllardır bitcoin madenciliği ve alım satım işleri ile uğraşmaktayız. Bu konu hakkındaki deneyimimiz sonucunda sektörde sağlam bir yer ve isim edindik. Uygun fiyatlar ile bitcoin ve ethereum alım satım işlemlerinizi en hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Alış satış işlemlerinin nasıl gerçekleştiğine dair bilgileri aşağıdaki üç adımlık anlatım ile öğrenebilirsiniz bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bitcoin Bozdurmak

Bozdurmak istediğiniz Bitcoin, Ethereum ve Tüm Alt coinlerin miktarını müşteri temsilcimize sağ alt köşede bulunan canlı destek sistemi, skype veya whatsapp üzerinden iletin müşteri temsilcimizden en uygun fiyatı alın.

Coin Transferi

Müşteri temsilcimizden almış olduğunuz fiyat sizin için uygun ise, satış yapmak için müşteri temsilcisi tarafından size verilen cüzdan numarasına satışını yapmak istediğiniz miktarı transfer ediniz.

Alışverişi Tamamlama

Satış yapmak için transfer ettiğiniz miktar müşteri temsilcisi tarafından onaylandığında banka hesabınıza 7/24 transfer yapılır. Satın almak için ise yaptığınız ödeme karşılığı coinleriniz anında cüzdan hesabınıza transfer edilir.

PROFESYONEL EKİP

Profesyonel olarak 5 yıldır coin madenciliği ve satışı konusunda deneyimli ekibimiz ile tanışın.

Gelişmelerden haberdar ol

Bitcoin ve altcoinler hakkında tüm bilgileri almak için kaydol