Bitcoin Almak

Sitemiz üzerinden Canlı Yardım hattımıza bağlanarak, Whatsapp Üzerinden anında çok kolayca Bitcoin yada etheruem alabilir satabilirsiniz.

Bitcoin herhangi bir merkezi ve idari şirketi olmayan sanal ortamda tutulan soyut bir para birimidir.

Bitcoin almak ve bitcoin satmak istiyorsanız ancak bu konu hakkında pek bilginiz yok ise şu an doğru yerdesiniz, bu yazımızı okuduktan sonra sizde kolayca bitcoin alıp satabileceksiniz. Bitcoinin yanı sıra Ethereum ve diğer tüm coinleri de aynı şekilde alıp satabilirsiniz.

Bitcoin Almak İçin Ne Lazım ?

Bitcoin satın almak için öncelikle bir cüzdan numaranız olması gerekiyor yani kendinize bir cüzdan hesabı açmalısınız. Hemen telaşlanmayın cüzdan açmak sadece 2 dakikalık basit bir işlem. Sizleri fazla meraklandırmadan nereden cüzdan açabileceğinizi söyleyelim.

Aşağıdaki sitelerdenherhangi birisinden kayıt olabilirsiniz.

Üyelik işlemleri oldukça kolaydır. Register yada Sign Up kısmından Email adresinizi şifrenizi ve tekrar şifrenizi girerek üyelik oluşturabilirsiniz. Üyelik işlemi tamamen ücretsizdir.

Üyelik açtıktan sonra cüzdan kısmına girerek ethereum alacaksanız ethereumun karşısından deposite basarak cüzdan numarası oluşturun eğer bitcoin alacaksanızda bitcoin karşısından deposite basarak cüzdan numarası oluşturun.

Oluşturduğunuz bu cüzdan numarasını bizlere ileterek kaç Tl lik bitcoin yada Ethereum almak istediğinizi müşteri temsilcimize iletiniz, temsilcimiz size miktar vericektir sizin içinde miktar uygunsa banka hesap numaraısnı isteyin ve ödeme işlemini gerçekleştirin sonrasında bize bilgi verin, ödemeniz kontrol edilecek ve transfer işleminiz anında gerçekleşecektir.

Biz borsa sitesi değiliz sizlerin borsa hesaplarındaki cüzdanlarınıza Bitcoin veya Ethereum gönderiyoruz yada onları bozup sizin banka hesabınıza Tl gönderiyoruz. Haftanın 7 günü 24 saat bitcoin alma ve bitcoin satma işlemlerinin yanı sıra Ethereum alma satma monero bozdurma gibi pek çok farklı işlemi piyasacoin.com farkıyla sorunsuzca yapabilirsiniz.

Yasal Şirket Misiniz Adresiniz Nerede ?

Yaptığımız her işlem yasal şirket güvencesiyle gerçekleşmektedir. Şirket adresimiz :

Gelişmelerden haberdar ol

Bitcoin ve altcoinler hakkında tüm bilgileri almak için kaydol